info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Kolagen rybi w żelu 30ml - SUNVIO

(9)
Kolagen rybi w żelu, kolagen naturalny, kolagen na stawy

Kolagen rybi w żelu 30ml - SUNVIO

(9)

Darmowa dostawa

119,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 11 pkt (sprawdź szczegóły)
  duża dostępność
KRAJ POCHODZENIAMARKADATA WAŻNOŚCI
PolskaSUNVIO2024-06-30

- Skład

AQUA, Hydrolyzed Collagen, LACTIC  ACID, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid.*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

Przeznaczony do pielęgnacji delikatnej skóry ciała i okolic: twarzy, okolic oczu i dekoltu. Wykazuje działanie nawilżające, liftingujące, regenerujące, wpływające na widoczność zmarszczek, blizn i redukcję przebarwień. Ma zastosowanie w salonach kosmetycznych.

Biały kolagen stosować na umytą skórę twarzy i dekoltu. Nałożyć cienką warstwę kolagenu i pozostawić na 10 min. do całkowitego wchłonięcia. Pojawiające się uczucie napięcia skóry jest naturalnym efektem. Po nałożeniu kolagenu można dodatkowo użyć kremu.

- Materiały video

- Opis produktu

Kolagen w żelu to hipoalergiczny produkt, uzyskiwany z delikatnej skóry z podbrzusza tołpygi.

Skóry Tołpygi białej są czyszczone i zamrażane, a następnie trafiają do laboratorium, gdzie oddzielane są z nich włókna kolagenowe. W dalszej kolejności są one poddawane procesowi hydratacji czyli wiązania molekuł wody. Kolagen rozpuszcza się w oczyszczonej wodzie i przyjmuje postać żelu, co powoduje, że staje się aktywnym biologicznie preparatem poza organizmem ryby. 

Objętość netto: 30 ml