PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Kelp 250 tabletek - OstroVit

Kelp 250 tabletek OstroVit

Kelp 250 tabletek - OstroVit

19,90 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 1 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 32 szt.
MARKADATA WAŻNOŚCI
OstroVit2025-05-23

Kelp 250 tabletek OstroVit - Skład

Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; skrobia, substancje przeciwzbrylające: węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; ekstrakt z listownicy japońskiej (Laminaria japonica J.E. Areschoug) standaryzowany na 1% jodu.

 

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, seler, gorczycę, skorupiaki, ryby.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Kelp 250 tabletek OstroVit - Opis produktu

OstroVit Kelp to suplement diety w tabletkach zawierający kelp standaryzowany na niezbędny w naszej diecie pierwiastek,  jakim jest jod. Jod bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu tarczycy a także w produkcji hormonów. Listownica japońska (kelp) znana jest z wysokiej zawartości  naturalnego jodu. Produkty marki OstroVit są regularnie poddawane badaniom w niezależnym laboratorium. 

 

Jod spełnia wiele funkcji w naszym organizmie. Jest niezbędny do jego prawidłowego funkcjonowania.

  • bierze udział w produkcji i prawidłowym funkcjonowaniu hormonów tarczycy
  • wspiera pracę układu nerwowego
  • wspiera prawidłową pracę m
  • wpływa pozytywnie na stan skory 

 

Przeznaczony jest dla osób o zwiększonym zapotrzebowaniu na jod. Może być stosowany przez kobiety w ciąży i w czasie laktacji.