8% RABATU Z KODEM: URODZINY8    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
-10%Kawa ziarnista Arcaffe Roma 1kg
Kawa ziarnista Arcaffe Roma 1kg

Kawa ziarnista Roma 1kg - ARCAFFE

89,00 zł79,99 zł
  duża dostępność

Produkt niedostępny


Wartości odżywcze

kawa ziarno Arabica 100%


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Kawę, po uprzednim zmieleniu, zaparzać w kawiarkach, ekspresach, francuskich pressach lub metodą tradycyjną.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Opis

Palarnia kawy Arcaffe, od początku swojego istnienia, stawia na najwyższą jakość. Arcaffe Roma to 100% ziaren Arabica. Nazwa kawy pochodzi od nazwy kawiarni w Livorno, dla której mieszanka została specjalnie przygotowana. Ziarna w mieszance Roma pochodzą z najlepszych plantacji z Brazylii, Centralnej Ameryki, Etiopii i Indii.

Najwyższej jakości ziarna kawy, prażone są osobno, a następnie mieszane w celu stworzenia kompozycji doskonałej oraz aby zapewnić konsumentowi wyjątkowych doznań smakowych.

Roma, kompleksowa, jednocześnie o delikatnym smaku, z wyraźnym tytoniowym finiszem (Arabica Indie). Aromat kawy to karmel, delikatne wypieki oraz owoce leśne (Arabica Etiopia). Średnia kwasowość oraz wyraźna słodycz wyczuwane w kawie to zasługa kawy z Ameryki Południowej, głównie Brazylii.

Roma jest idealna na pobudzające espresso oraz do kaw mlecznych takich jak latte i cappuccino.

Kawy Arcaffe certyfikowane przez "CSC ® - Certified Speciality Coffee Association of Italy" - wszystkie opakowania są opatrzone etykietą z numerem i hologramem świadczącym o wysokiej jakości i zapobiegającym fałszerstwom.

PRODUCENTARCAFFE
KRAJ POCHODZENIAWłochy
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 199zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
7 pkt