herbaty

Kawa ziarnista Margo 1kg - ARCAFFE

PRODUCENTARCAFFE
KRAJ POCHODZENIAWłochy
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
6 pkt

69,99 zł

NIE RABATOWANY

74,99 zł

NIE RABATOWANY

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

kawa ziarno Arabica 50%, Robusta 50%


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Kawę, po uprzednim zmieleniu, zaparzać w kawiarkach, ekspresach, francuskich pressach lub metodą tradycyjną.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Opis

Palarnia kawy Arcaffe, od początku swojego istnienia, stawia na najwyższą jakość. Arcaffe Margo to wyważona mieszanka ziaren Arabica i Robusta w proporcjach 50/50.

Ziarna kawy są najwyższej jakości, pochodzą z najlepszych plantacji na świecie. Ziarna są prażone osobno, a następnie mieszane. Sposób palenia i mieszania kawy Arcaffe zapewnia konsumentowi wyjątkowe doznania smakowe.

Kawa o dużej mocy, jednocześnie delikatna i kremowa z wyczuwalnymi nutami czekolady. Margo jest idealna na pobudzające espresso oraz do kaw mlecznych takich jak latte i cappuccino.

Kawy Arcaffe certyfikowane przez "CSC ® - Certified Speciality Coffee Association of Italy" - wszystkie opakowania są opatrzone etykietą z numerem i hologramem świadczącym o wysokiej jakości i zapobiegającym fałszerstwom.Opinie o produkcie: Kawa ziarnista Arcaffe Margo 1kg