herbaty

Kawa zianista Gorgona 1kg - ARCAFFE

PRODUCENTARCAFFE
KRAJ POCHODZENIAWłochy
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
8 pkt

84,99 zł

RABAT - 5%

89,90 zł

-5

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

kawa ziarno Arabica 85%, Robusta 15%


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Kawę, po uprzednim zmieleniu, zaparzać w kawiarkach, ekspresach, francuskich pressach lub metodą tradycyjną.

 

WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Opis

Palarnia kawy Arcaffe, od początku swojego istnienia, stawia na najwyższą jakość. Arcaffe Gorgona, zawdzięcza swoją nazwę wyspie Archipelagu Toskańskiego znajdującego się nieopodal portu w Livorno.

Gorgona to mieszanka najwyższej jakości ziaren Arabica i Robusta, pochodzących z najlepszych plantacji na świecie, prażonych osobno , a następnie mieszanych. Sposób palenia i mieszania kawy zapewnia konsumentowi wyjątkowych doznań smakowych.

Kawa jest dobrze zbilansowana, o pełnej mocy, delikatnej kwasowości i silnym aromacie - pozostawia łagodny posmak lukrecji.

Kawy Arcaffe certyfikowane przez "CSC ® - Certified Speciality Coffee Association of Italy" - wszystkie opakowania są opatrzone etykietą z numerem i hologramem świadczącym o wysokiej jakości i zapobiegającym fałszerstwom.Opinie o produkcie: Kawa zianista Arcaffe Gorgona 1kg