info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Kawiarka Moka Express 6tz 270ml - BIALETTI

%Kawiarka Bialetti Moka Express 6tz 270ml

Kawiarka Moka Express 6tz 270ml - BIALETTI

Cena regularna: 159,00 zł
145,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 145,00 zł
Cena za 1KG / 1L: 242,15 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 14 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

- skład

- Zastosowanie

Do dolnej części kawiarki nalej wody, najlepiej wrzątku. Zmielone ziarna kawy umieść w filtrze. Złącz ze sobą wszystkie elementy i zakręć. Postaw kawiarkę na kuchence i odczekaj kilka minut. Pamiętaj, urządzenie należy postawić na kuchence tak aby rączka znajdowała się poza źródłem ciepła. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika, przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe.

 

Kawiarkę myj ręcznie bez użycia detergentów, najlepiej za pomocą miękkiej szczoteczki i cieplej wody. Urządzenie nie nadaje się do mycia w zmywarce.

- Opis produktu

Bialetti - unikalne i oryginalne urządzenia do parzenia kawy od 1933 roku. Bialetti to już ponad 200 milionów wyprodukowanych egzemplarzy modelu Moka.

Firma Bialetti pokazuje swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, łącząc kultowy Moka Express z Oceaną, światową organizacją zajmującą się ochroną ekosystemów oceanicznych, która zwraca uwagę na zanieczyszczenie jednorazowymi plastikami.

Moka Express to w 100% ekologiczna metoda przygotowania kawy. Jedyne odpady są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Kawiarka Moka to zielona inwestycja - ekspres do kawy działa przez co najmniej 10 lat, a konserwacja ogranicza się do tego, co niezbędne.

Do czyszczenia kawiarki nie są potrzebne chemiczne detergenty. Wystarczy miękka gąbka lub ściereczka oraz ciepła woda. Urządzenie nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Kawiarka Moka Express odlewana jest z aluminium, od dziesięcioleci w unikalnym, oryginalnym kształcie. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowej kawy.

Produkt posiada wytrzymałą uszczelkę i dobrze dopracowany wentyl bezpieczeństwa. Całość jest starannie wykonana z wysokiej klasy materiałów i perfekcyjnie dopasowana. Dzięki temu można bezpiecznie używać kawiarki pracującej pod ciśnieniem bez obawy o nieprzewidziany wypadek.

Kawiarki Bialetti dobrze działają na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej i indukcyjnej.

Model Bialetti Moka Express 6tz służy do jednoczesnego zaparzenia 6 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 300ml.

Opinie klientów