info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Zielona kawa – hit czy kit?

Zielona kawa, to produkt, który stał się popularny wśród fanów zdrowej żywności i nie tylko. Świat obeszła wiadomość, jakoby ziarna zielonej kawy miały cudownie wspomagać odchudzanie. Jednak ile w tym prawdy?
Zielona kawa jest niczym innym jak zwykłą, czarną kawą, której ziarna nie zostały poddane procesowi palenia. Z tego względu stanowi całkowicie naturalny środek uzupełniający dietę.

Cały proces palenia kawy usuwa z niej kwas chlorogenowy. To kwas chlorogenowy jest kluczowym elementem, który wspomaga odchudzanie. Dzięki niemu zielona kawa jest świetnym suplementem diety. Ponadto zielona kawa ma właściwości antyoksydacyjne, a jej picie pomaga w wolniejszym odkładaniu się cukru w organizmie. W efekcie zamiast spalać cukier – spalamy tłuszcz i poprawiamy metabolizm.

Oczywiście odchudzać należy się z głową, gdyż nie można dać się zwariować. Żaden specyfik nie odchudzi – może jedynie wspomóc zrzucanie kilogramów w połączeniu z odpowiednią dietą i aktywnością fizyczną. Takim produktem jest właśnie zielona kawa!

zielona-kawa-art Zielona kawa - hit czy kit?

Idealnie nada się jako dodatek wzbogacający dietę, dzięki czemu cały proces zrzucania wagi możemy usprawnić i pozbyć się nieco więcej niechcianego tłuszczyku.

Jeśli chcesz spróbować zielonej kawy ze sprawdzonego źródła zajrzyj do sklepu.

Sprawdź opinie o naszym sklepie