DARMOWA DOSTAWA OD 79ZŁ PRZY ZAKUPIE WYBRANYCH PRODUKÓW    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Kawa Grand Espresso 1kg - DOPPIO

Kawa Grand Espresso 1kg DOPPIO

Kawa Grand Espresso 1kg - DOPPIO

49,99 zł
Cena za 1KG / 1L: 49,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 4 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Kawa Grand Espresso 1kg DOPPIO - skład

MARKA
DOPPIO

Kawa Grand Espresso 1kg DOPPIO - Opis produktu

Kawy od Blue Orca są gwarancją najwyższej jakości, świeżości i niepowtarzalnego smaku. Współpracujemy z producentem po to, aby zapewnić naszym klientom kawę, która jest bezkonkurencyjna - jej ziarna pochodzą z najlepszych plantacji na świecie, prosto od farmerów, dla których kawa jest pasją, ziarna są świeżo wypalane i posiadają idealny, zrównoważony smak i aromat.

Kawa Grand Espresso DOPPIO to mieszanka kawy nazywana inaczej “blendem”, która jest autorką propozycja Blue Orca. Skład blendów różni się w zależności od smaku jaki chce się uzyskać. Blendy mogą być mieszanką arabiki pochodzącej z różnych farm lub mieszanką arabiki i robusty. Mieszanki Blue Orca zawsze są mieszane i wypalane razem co jest gwarancją niepowtarzalnego smaku.

Blend Grand Espresso składa się z idealnie wyselekcjonowanych ziaren z: Brazylii, Kolumbii i Peru, dobranych do siebie tak, aby tworzyć idealnie zbalansowaną kompozycję smaku. Przewijają się w niej nuty smakowe czekolady, orzechów, rodzynek. Kawa jest mieszanką ziaren arabiki, ma intensywny smak i niską/średnią kwasowość. Tak dobrane proporcje poszczególnych ziaren zapewniają uzyskanie idealnego espresso!

Kawę Grand Espresso DOPPIO najlepiej zaparzyć w: ekspresie ciśnieniowym, ekspresie przelewowym, kawiarce lub french press'ie.

Blend Grand Espresso DOPPIO to:

  • opakowanie 1kg;
  • kawa ziarnista;
  • mieszanka: Arabica 100%;
  • intensywność smaku: 4/5;
  • kwasowość: 2/5;
  • stopień wypalenia 3/5;
  • nuty smakowe: czekolada, orzechy, rodzynki.

Opinie klientów