info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Jak pozbyć się zmarszczek?

kwas-3 Jak pozbyć się zmarszczek?

Kwas hialuronowy znany jest przede wszystkim ze swoich właściwości nawilżających i odmładzających. Kwas ten odpowiada za ujędrnienie i prawidłowe nawilżenie naszej skóry. Niestety, wraz z wiekiem, ubywa go nam, dlatego tak ważne jest uzupełnianie jego braków.

Kwas hialuronowy wyizolowany został już 70 lat temu, a jego nazwa pochodzi od jego przezroczystej barwy – hyalos – szkło. Z czego wynikają cudowne właściwości kwasu hialuronowego (HA)? Występuje on we wszystkich żywych organizmach. Jego budowa chemiczna jest identyczna, zarówno u człowieka jak i u bakterii.

3% roztwór kwasu hialuronowego w postaci żelu to aktywne serum odmładzająco-wygładzająco-regenerujące do twarzy ciała i włosów. Unikatowa kombinacja trzech rodzajów cząsteczek, wykazuje zdolność przenikania w głąb skóry, dzięki czemu pielęgnacja jest gruntowna i długotrwała.

Serum ma wyraźne działanie spłycające zmarszczki. Zwiększa też jędrność i elastyczność skóry, wygładza ją i zmiękcza. Polecany jest przede wszystkim do cery dojrzałej, ze skłonnością do zmarszczek, suchej. odwodnionej oraz wymagającej intensywnej pielęgnacji. Kwas hialuronowy ma działanie łagodzące, wspomaga gojenie się ran oraz nawilża i odżywia włosy.

Jak stosować kwas hialuronowy?

  • może być stosowany jako krem do twarzy
  • dodatek do kosmetyków
  • balsam do ciała
  • jako balsam do ciała
  • może być używany jako kuracja do rąk i stóp

HA może być używany bezpośrednio na skórę, lub po wcześniejszym rozcieńczeniu z ulubionym olejkiem, kremem, algami bądź innym serum do twarzy.