info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Jak modnie przystroić choinkę?

choinka Jak modnie przystroić choinkę?

Do świąt zostało już tylko kilka dni, a Ty jeszcze nie przystroiłeś choinki, bo nie masz pomysłu jak to zrobić? W końcu to przede wszystkim choinka tworzy świąteczny nastrój w domu, no oczywiście oprócz zapachu pierników. W tym roku ozdoby choinkowe – wyjątkowo – nie muszą być wyszukane, wystarczy, że będzie dominował tylko jeden styl. Chcemy Cię zainspirować i podpowiedzieć co trzeba zrobić, aby świąteczne drzewko świetnie wyglądało zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym wnętrzu. Do dzieła!

Każdego roku staramy się jak najpiękniej przystroić choinkę, bo to ona nadaje świętom magicznego uroku. Wybór ozdób jest tak duży, że nie ma możliwości byśmy nie znaleźli czegoś pasującego do wnętrza albo w naszym guście.

Tegorocznym hitem jest biała choinka. Wydaje Wam się to nieprawdopodobne? A jednak, wygląda niesamowicie. Sprawia wrażenie oszronionej. Ozdobiona bombkami w odcieniu niebieskiego, fioletu czy różu – obok takiego świątecznego drzewka nie sposób przejść obojętnie. Dekoratorzy przekonują, że tej zimy królują pstrokate ozdoby na choince.

Lampki choinkowe powinny dawać miękkie światło w ciepłym kolorze.

Do łask wróciły lampki o jednolitym, stałym kolorze – era migających, kolorowych światełek – minęła. Dominuje oświetlenie diodowe, gdzie do wyboru mamy płaskie, kuliste diody, lub te w kształcie gwiazdek i sopelków. Najpopularniejszym kolorem w tym roku jest biel i fiolet. Modne są bombki matowe, brokatowe ale i te błyszczące, z tak zwanym “efektem lustra”. Królują bombki okrągłe, ale ogromną rzeszą fanów cieszą się gwiazdki, dzwoneczki i szyszki. Nadzwyczajnie prezentują się na choince ozdoby wykonane własnoręcznie, no i jest czym się pochwalić przed rodziną i znajomymi. Pamiętaj także o dekoracji czubka choinki. Mile widziane będą świecące gwiazdy albo kokardy w dowolnym kolorze. Najważniejsze jest jednak to, żeby świąteczne drzewko przystroić w atmosferze miłości i ze swoimi najbliższymi. Dlatego bawcie się dobrze! 🙂

bombki Jak modnie przystroić choinkę?

Sprawdź opinie o naszym sklepie