weekend taniej dostawy

Pektyna cytrusowo-jabłkowa 500g - VIVIO

PRODUCENTVIVIO
KRAJ POCHODZENIAPolska
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
5 pkt

51,49 zł

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

pektyna E440 (i), sacharoza

„Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

(8 400 kJ/2 000 kcal)”.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Pektynę (w proporcji: ok. 15 g na 1 kg owoców) należy rozpuścić w wodzie i dodać do gotującego się dżemu.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Opis

Pektyny to polisacharydy (wielocukry), które wchodzą w skład błonnika pokarmowego i naturalnie występują w ścianach komórkowych roślin, drożdży i zwierząt.

W przemyśle spożywczym pektyny na szeroką skalę są wykorzystywane do produkcji m.in. dżemów, marmolad, sosów i różnego rodzaju deserów.

Pektyna cytrusowo-jabłkowa jest pozyskiwana ze skórek jabłek i cytrusów. Posiada właściwości żelujące i zagęszczające. Z tego względu doskonale nadaje się do przygotowywania domowych dżemów, marmolad itp.


Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.Opinie o produkcie: Pektyna cytrusowo-jabłkowa 500g