Lampa solna, jonizator - VIVIO

PRODUCENTVIVIO
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
CERTYFIKAT BIO
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
3 pkt

34,99 zł

RABAT - 13%

39,99 zł

-13

30 dni na zwrot

Opis

Certyfikowana lampa solna, mająca formę wydrążonej bryły soli, w której znajduje się elektryczny element wraz z żarówką i oprawkami na metalowej sprężynie.

Lampy solne, z uwagi na właściwości estetyczne i jonizacyjne są w ostatnim czasie coraz bardziej popularne.
Pierwsze lampy solne powstały w XX wieku w Wieliczce. Ich autorami byli górnicy artyści, którzy tworzyli rzeźby z soli. W latach 80. XX wieku lampy zyskały dużą popularność i sprzedawano je jako pamiątki turystyczne w Wieliczce. Obecnie, m.in. poprzez popularność produktów naturalnych i ekologicznych lampy solne są znanym produktem.
Każda z lamp jest unikatowa, z uwagi na wagę, kształt, kolory itp.   

Lampom solnym m.in. w krajach zachodnich przypisuje się właściwości jonizujące. Nie istnieją naukowe publikacje, potwierdzające tę tezę, jednak osoby, które stosowały lampy solne oraz ich miłośnicy uważają, że wpływają one na emisję jonów w powietrzu w pomieszczeniu, w którym znajduje się lampa.

Każda lampa posiada następujące wymiary: szerokość ok. 13 cm i wysokość ok. 18 cm.


Zastosowanie

Lampy solne są przeznaczone do użytkowania wewnątrz budynków. Powinny być używane w pomieszczeniach suchych, a w przypadku zwiększenia wilgotności w pomieszczeniu lampa powinna być wyłączona.Opinie o produkcie: Lampa solna, jonizator

E
Ewa
Zweryfikowany recenzent
5.0 star rating
11/12/18
lampa solna
Review by Ewa on 11 Dec 2018 review stating lampa solna
super lampka - dokładne taka jaką chciałam, klimatyczne światło i super sprawa przy katarze i chorych drogach oddechowych. Taka mała namiastka jaskini. Polecam i dziękuję ;)
E
Ewa
5.0 star rating
26/10/19
LAMPA SOLNA, JONIZATOR
Review by Ewa on 26 Oct 2019 review stating LAMPA SOLNA, JONIZATOR
Mam ją dosłownie od kilku dni, ale jest super. Cudne światło, robi klimacik :) jeśli chodzi o właściwości zdrowotne, to na razie nie mam podstaw aby się wypowiedzieć. Ogólnie jestem zadowolona :)