info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
Zes.5 gum oporowych z uchwytem - 4yourhealth
Zes.5 gum oporowych z uchwytem - 4yourhealth

Zestaw 5 gum oporowych z uchwytem - 4yourhealth

40,00 zł
  dostępne: 6 szt.

Zes.5 gum oporowych z uchwytem - 4yourhealthOpis

 

Zestaw 5 gum umożliwia wykonywanie różnorodnych ćwiczeń z różnym obciążeniem. Gumy można przypiąć do dołączonych rączek, rzepów mocowanych na na nogi, a także do specjalnych uchwytów do montażu pod lub na drzwi.

 

Jednocześnie można używać wszystkich gum, kilku lub jednej, w zależności od zaplanowanego ćwiczenia lub stopnia zaawansowania ćwiczącego. Gumy umożliwiają treningi zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

 

Poszczególne gumy zostały wykonane z materiału o bardzo dużej sprężystości, co umożliwia prowadzenie efektywnych treningów.

 

Posiadają 3 możliwości mocowania: w zestawie znajdują się zarówno rączki, jak i rzepy mocujące na nogi, a także specjalny uchwyt do montażu pod drzwiami lub na drzwi.

5 gum o różnym oporze posiada dwa uchwyty które zostały powleczone pianką neoprenową dla zapewnienia pewnego uchwytu i zabezpieczenie przed powstawaniem odcisków i odparzeń na dłoniach oraz dwa pasy na kostki przeznaczone do ćwiczenia dolnych partii mięśni. Gumy oraz uchwyty mocujące posiadają metalowe zaczepy, które gwarantują szybkość, stabilność oraz bezpieczeństwo połączeń.

 

Z gumami z uchwytem od 4YOURHEALTH masz ogromny wachlarz możliwości podczas niezależnego treningu, jak również w ramach ćwiczeń siłowych, fitness lub crossfit.

 

SPECYFIKACJA POSZCZEGÓLNYCH GUM: 

  • Żółta 4,5kg
  • Zielona 6,5kg
  • Czerwona 9,1kg
  • Niebieska 11,3kg
  • Czarna 14kg

DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
4 pkt