PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Forma do tarty 26cm wyjmowane dno SPINWAR

%Forma do tarty 26cm wyjmowane dno SPINWAR

Forma do tarty 26cm wyjmowane dno SPINWAR

Cena regularna: 12,99 zł
9,49 zł
Najniższa cena z 30 dni: 12,99 zł

Produkt niedostępny

Forma do tarty - Opis produktu

Pyszne tarty słodkie i wytrawne to najlepszy sposób na niezbyt skomplikowany, ale przy tym bardzo efektowny poczęstunek dla gości i domowników. Jeżeli dotychczas przygotowanie takiej potrawy wydawało ci się trudne, a jej późniejsze pokrojenie – bardzo uciążliwe, to znaczy, że nie miałaś odpowiedniej foremki.

 

Forma do tarty Spinwar o średnicy 26 centymetrów korzystna z prostego patentu, jakim jest wyjmowane dno. Dzięki niemu po upieczeniu i przestygnięciu wypieku, łatwo jest zdjąć rant naczynia. Ciasto, niezależnie, czy jest kruche, czy na przykład francuskie, nietrudno jest odczepić. Taką tartę można następnie podawać wprost na stół, na metalowym spodzie ułożonym na przykład na paterze, a jej pokrojenie będzie banalne.

 

Forma do tarty jest ocynkowana, co oznacza, że nie będzie rdzewieć. Jest przy tym także lekka i nietrudna w pielęgnacji. Możliwość rozdzielenia na dwa elementy ułatwia mycie. Forma do tarty Spinwar sprawi, że będziesz piec zdecydowanie częściej, nawet jeżeli do tej pory nie lubiłaś tej czynności. Średnica 26 centymetrów jest najpopularniejsza i najczęściej polecana w przepisach na wypieki.