EKO zmiany

Zmieniliśmy sposób pakowania paczek!

Nasz internetowy sklep cosdlazdrowia.pl to nie tylko miejsce zakupów. To także społeczność osób, dla których zdrowy styl życia to nie tylko troska o swoje zdrowie, ale także o dobro naszej planety. Z tego względu do systemów funkcjonowania naszej firmy wprowadzamy szereg zmian mających na celu ograniczenie ilości wytwarzanych odpadów oraz eliminację surowców szkodliwych dla środowiska. Jednym z takich działań jest zastąpienie dotychczas stosowanej folii bąbelkowej papierowym wypełniaczem zabezpieczającym produkty podczas transportu.

W procesie pakowania wykorzystujemy także w pełni ekologiczny wypełniacz typu scropak wykonany z bezpiecznych dla środowiska włókien celulozowych. Jest on surowcem w 100% biodegradowalnym - bez problemu można rozpuścić go w zlewie lub toalecie.

Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że zakupy bezpiecznie dotrą do naszych Klientów w nienaruszonym stanie, a nasze działanie skutecznie ograniczy rosnące zanieczyszczenie środowiska.

Aby otrzymać paczkę zapakowaną w sposób w 100% ekologiczny, wybierz produkty z naszej nowej linii ZERO WASTE. Produkty te pakujemy w przyjazne środowisku papierowe torby, które nadają się do recyklingu. Zaletą takich zakupów jest również świeżość produktu, który jest pakowany w dniu wysyłki.

Ale to nie koniec EKO zmian! W trosce o środowisko stale szukamy nowych rozwiązań, dlatego obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco!

Przyłącz się do nas i zrób z nami coś dla planety!