bio chleb kiełtyka
Dzień darmowej dostawy

EKO zmiany

Zmieniliśmy sposób pakowania paczek!

Nasz internetowy sklep cosdlazdrowia.pl to nie tylko miejsce zakupów. To także społeczność osób, dla których zdrowy styl życia to nie tylko troska o swoje zdrowie, ale także o dobro naszej planety. Z tego względu do systemów funkcjonowania naszej firmy wprowadzamy szereg zmian mających na celu ograniczenie ilości wytwarzanych odpadów oraz eliminację surowców szkodliwych dla środowiska. Jednym z takich działań jest zastąpienie dotychczas stosowanej folii bąbelkowej papierowym wypełniaczem zabezpieczającym produkty podczas transportu.

W procesie pakowania wykorzystujemy także w pełni ekologiczny wypełniacz typu scropak wykonany z bezpiecznych dla środowiska włókien celulozowych. Jest on surowcem w 100% biodegradowalnym - bez problemu można rozpuścić go w zlewie lub toalecie.

Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że zakupy bezpiecznie dotrą do naszych Klientów w nienaruszonym stanie, a nasze działanie skutecznie ograniczy rosnące zanieczyszczenie środowiska.

Aby otrzymać paczkę zapakowaną w sposób w 100% ekologiczny, wybierz produkty z naszej nowej linii ZERO WASTE. Produkty te pakujemy w przyjazne środowisku papierowe torby, które nadają się do recyklingu. Zaletą takich zakupów jest również świeżość produktu, który jest pakowany w dniu wysyłki.

Ale to nie koniec EKO zmian! W trosce o środowisko stale szukamy nowych rozwiązań, dlatego obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco!

Przyłącz się do nas i zrób z nami coś dla planety!