EKO zmiany

Nasz internetowy sklep cosdlazdrowia.pl to nie tylko miejsce zakupów. Jesteśmy społecznością, dla której zdrowy styl życia to nie tylko troska o swoje zdrowie, ale także o dobro naszej planety. Z tego względu do systemów funkcjonowania naszej firmy wprowadzamy szereg zmian mających na celu ograniczenie ilości wytwarzanych odpadów oraz eliminację surowców szkodliwych dla środowiska. Jednym z takich działań jest umożliwienie Klientowi wyboru używanych materiałów do zabezpieczenia towarów podczas transportu oraz wypełniaczy.

 

Obecnie używamy wypełniacza z folii HDPE wypełnionej powietrzem, papieru i scropaka. Używamy ich w takiej kombinacji aby zamówiony towar dotarł do Klienta bezpiecznie i bez żadnych uszkodzeń. Jeśli jednak chcesz abyśmy użyli jedynie papieru i scropaka możesz zaznaczyć taką opcję zamawiając towar przez naszą stronę internetową.

 

Wtedy, w procesie pakowania wykorzystamy jedynie w pełni ekologiczny papier oraz wypełniacz typu scropak, który wykonany jest z bezpiecznych dla środowiska włókien celulozowych. Scropak jest surowcem w 100% biodegradowalnym - bez problemu można rozpuścić go w zlewie, toalecie lub wrzucić do kompostownika.

 

 

Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność, że zakupy bezpiecznie dotrą do naszych Klientów w nienaruszonym stanie, a nasze działanie skutecznie ograniczy rosnące zanieczyszczenie środowiska.

 

Aby otrzymać paczkę zapakowaną w sposób 100% ekologiczny, wybierz produkty z naszej nowej linii ZERO WASTE. Produkty te pakujemy w przyjazne środowisku papierowe torby, które nadają się do recyklingu. Zaletą takich zakupów jest również gwarancja najlepszej świeżości produktu, który jest pakowany w dniu wysyłki.

 

Ale to nie koniec EKO zmian! W trosce o środowisko stale szukamy nowych rozwiązań, dlatego obserwuj nas w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco!

 

Przyłącz się do nas i zrób z nami coś dla planety!