Weekend taniej dostawy

EKO ŁAZIENKA

RODZAJ PRODUKTU
PRODUCENT

PODKATEGORIE

Dbając o czystość naszych domów warto sięgać po naturalne środki i ekologiczne, biodegradowalne, gotowe preparaty. Dzięki temu chronimy naszą skórę przed niekorzystnym wpływem chemicznych środków czystości i dbamy o nasze naturalne środowisko.

Do sprzątania łazienki na pewno przyda się boraks, soda oczyszczona, płyn do toalet, do mycia okien, podłóg czy pięknie pachnący uniwersalny płyn francuska lawenda - wszystko na bazie biodegradowalnych, łagodnych składników myjących. Niezastąpiony uniwersalny płyn przyda się w całym domu, a orzechy piorące świetnie zastąpią proszek do prania.

Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą naszych mydeł w kostkach i w płynie, które zwalczą wszelkie drobnoustroje oraz zaopiekują się delikatną skórą dłoni, nawilżając i odżywiając ją. W eko łazience przyda się również bambusowa szczoteczka, która zadba o nasze zęby tak samo jak o nasze środowisko.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.