Niemiecki żel do prania Bresh 4 x 5L 600 prań

KRAJ POCHODZENIANiemcy
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
6 pkt

69,99 zł

RABAT - 80%

349,00 zł

-80

30 dni na zwrot

Opis

Żel do prania Bresh to aż cztery 5-litrowe opakowani wystarczające na 600 prań. Produkt ten to mocno skoncentrowany żel do prania, dzięki któremu nasze pranie będzie super czyste, miękkie i pachnące.

 

Przeznaczony jest do prania odzieży białej i kolorowej. Zawarte składniki wykazują się właściwościami chroniącymi włókna przed zniszczeniem, szarzeniem i blaknięciem. Dzięki nowej technologii kompozycja zapachowa została zamknięta w mikrokapsułkach, z których uwalnia się podczas noszenia ubrania.

 

Łatwo rozpuszcza się w wodzie i łatwiej niż proszki wypłukuje z tkanin. Nie pozostawia plam i zacieków. Jest wydajny i dobrze się pieni. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie (5 litrów) wystarcza nawet na 150 prań. Nadaje praniu przyjemny zapach. Żel w swoim składzie posiada środki zmiękczające wodę chroniące elementy pralek przed korozją i osadzaniem się kamienia.

 

Formuła żelu BRESH COLOR została wzbogacona nanocząsteczkami, które docierają do nawet najmniejszych zabrudzeń i usuwają go, a dzięki zastosowanej technologii chroniącej przed blaknięciem ożywia kolory tkanin.Opinie o produkcie: Niemiecki żel do prania Bresh 4 x 5L 600 prań