Dżemy i powidła

RODZAJ PRODUKTU
PRODUCENT

PODKATEGORIE

Dżemy i powidła to nieodłączny dodatek do wielu dań, jak naleśniki, omlety, gofry czy tosty. Uwielbiają je tak samo dzieci jak i dorośli. Z ich udziałem śniadania są bardzo pyszne i jednocześnie zdrowe.

Konfitura z aronii, konfitura wiśniowa, dżem malinowy, dżem z jagody leśnej - w ofercie naszego internetowego sklepu znajdziesz szeroki wybór owocowych przetworów powstałych na bazie najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych owoców. W ich składzie nie znajdziesz substancji zagęszczających, barwników czy sztucznych konserwantów. Są lekko słodzone ksylitolem lub cukrem trzcinowym. Z tego względu bez obaw możesz regularnie podawać je nawet małym dzieciom. Przetwory owocowe dostępne w naszej ofercie to gwarancja najwyższej jakości, w pełni naturalnego składu oraz smaku i aromatu jak w przetworach domowych.

Polecamy również pyszne warzywne pasty, masło orzechowe czy chocorellę - zdrowy zamiennik kremu czekoladowego do kanapek.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.