PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Durszlak, miska, ociekacz

Durszlak, miska, ociekacz

Durszlak, miska, ociekacz

13,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 1 pkt (sprawdź szczegóły)

Produkt niedostępny

Durszlak - Opis produktu

Świetna, praktyczna, a zarazem estetyczna miska z funkcją składania. Praktyczna i niezbędna w każdej kuchni. Naczynie składa się z dwóch części: miski i durszlaka/ociekacza. Może być używana jako jedno naczynie, np. do ociekania umytych owoców i warzyw lub jako dwa: durszlak i miska.

 

Miska o wszechstronnym zastosowaniu został wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co będzie owocowało długim okresem użytkowania. Wymiary miski to: 20cm x 10cm. Ze względu na pojemność jest niezwykle funkcjonalna.

 

Miska i ociekacz tworzą idealne połączenie. Doskonale sprawdzą się w kuchni i ułatwią wykonywanie wielu czynności. Użycie miski ułatwi prace podczas płukania warzyw i owoców. Przyda się również podczas degustacji owoców, sałatek itp.

 

Naczynie przeznaczone jest do kontaktu z żywnością, trwałe i odporne na uszkodzenia. Łatwo się czyści. Ułatwi pracę w kuchni i pomoże podczas przygotowywania posiłków.

Informacje dodatkowe

Sprzedawane produkty mogą różnic się kolorem, fakturą, wielkością i smakiem z uwagi na ich naturalne pochodzenie.

Produkt może zawierać: gluten, gorczycę, orzeszki arachidowe, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne. Jest to spowodowane faktem, że na terenie zakładu konfekcjonowane są produkty zawierające te alergeny.

Wartości odżywcze podane w tabeli mogą nieznacznie różnić się w zależności od partii. Strona jest na bieżąco aktualizowana, jednak zdarza się, że posiadamy na stanie kilka partii produktu.