info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Czajnik ARONDI czarny 1,8L indukcja TADAR

Czajnik ARONDI czarny 1,8L indukcja TADAR

Czajnik ARONDI czarny 1,8L indukcja TADAR

59,99 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 5 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Czajnik - skład

Czajnik - Opis produktu

Prosty, czarny, matowy czajnik na kuchenkę marki Arondi jest ozdobą kuchni. Warto wybierać produkty, które nie tylko są praktyczne i ułatwiają codzienność, ale także dodają elegancji. Czarne dodatki w kuchni pasują do wielu innych sprzętów.

 

Czajnik Arondi ma estetycznie zaokrąglony kształt. Dzięki temu pomimo dużej pojemności 1,8 litra jest bardzo zgrabny i dobrze pasować będzie nawet do niewielkiej kuchni. Jest w całości wykonany ze stali nierdzewnej. To sprawia, że nie będzie się niszczył, a jeden zakup starczy na lata. Materiał ten nie wchodzi w reakcje chemiczne z żadnymi produktami spożywczymi. Jest całkowicie bezpieczny.

 

Minimalistyczny gwizdek poinformuje, kiedy woda osiągnie temperaturę wrzenia. Jest on niezdejmowany i podnosi się go przyciskiem na uchwycie. Nie musisz się obawiać wyskakującego gwizdka, który może komuś zrobić krzywdę albo łatwo się zgubić. Uchwyt z tworzywa sztucznego jest nienagrzewający, więc nie musisz używać dodatkowych ściereczek ani nie grozi ci poparzenie. Czajnik Arondi czarny pasuje na każdy rodzaj kuchenki: indukcyjną, elektryczną i gazową, i na każdej podgrzeje wodę tak samo sprawnie.

Opinie klientów