herbaty

Chemia BIO/EKO

Coraz więcej z nas ma świadomość, że dbając o czystość naszej przestrzeni narażamy nie tylko siebie na bezpośredni kontakt z niebezpiecznymi, chemicznymi substancjami, ale także możemy zanieczyścić środowisko, w którym na co dzień żyjemy. Ekologiczne środki czystości dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu to produkty powstałe z naturalnych, przyjaznych dla środowiska i w 100% biodegradowalnych składników. W ich składzie nie znajdziemy parabenów, fosforanów, SLS, pochodnych ropy naftowej czy formaldehydu.

Pragniemy zaoferować Państwu szeroki wybór ekologicznych środków do czyszczenia które są przyjazne i nam, i naszemu środowisku. Między innymi: płyny do naczyń, do mycia szyb, do toalety, płyny do czyszczenia powierzchni w kuchniach i łazienkach. Chcąc być EKO możesz u nas też kupić niezawodne orzechy piorące,  bambusową szczoteczkę, metalową słomkę do picia, "woskowijki" - świetnie nadające się do pakowania żywności czy talerze i sztućce z otrąb pszennych.

Dodatkowo mamy w ofercie składniki, z których z łatwością każdy może "wyprodukować" sobie swój własny środek do czyszczenia: soda oczyszczona, kwasek cytrynowy, boraks, mydło w proszku i olejki eteryczne.

W naszym asortymencie znajdziesz również gotowe mydła roślinne - w kostkach i płynie i uniwersalne płyny do czyszczenia aby Twój dom na co dzień lśnił czystością.

Te wszystkie produkty, pomimo że są wolne od niebezpiecznych substancji żrących, cechują się wysoką skutecznością i wielofunkcyjnością w trosce o schludny wygląd Twojego domu. Sprzątanie może być EKO!

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.