info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Biotyna z naturalnym krzemem 100 tabletek - TWÓJ CEL TO

Biotyna z nat. krzemem 100 tabl. Healthy Life

Biotyna z naturalnym krzemem 100 tabletek - TWÓJ CEL TO

59,00 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 5 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl
  dostępne: 85 szt.

darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Biotyna z Naturalnym Krzemem - skład

MARKADATA WAŻNOŚCI
TWÓJ CEL TO2025-04-19

Celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z pędów bambusa zwyczajnego DER 20:1 o zawartości 70% krzemionki (Bambusa Vulgaris Schrad), mleczan cynku (cynk), d-biotyna (biotyna), sole magnezowe kwasów tłuszczowych, chlorowodorek tiaminy (tiamina, witamina B1), dwutlenek krzemu, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), selenian (IV) sodu (selen), cyjanokobalamina (witamina B12).


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

Biotyna z Naturalnym Krzemem - Zastosowanie

Suplement diety Biotyna z Naturalnym Krzemem dostępny w sklepie cosdlazdrowia.pl to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które pragną zadbać o zdrowie i piękny wygląd swoich włosów. Zgodnie z zaleceniami producenta, niniejszy produkt powinien spożywany być codziennie w ilości 2,5mg (1/4 tabletki).

W tym miejscu warto zapamiętać, że pożądane efekty wynikające ze stosowania niniejszego suplementu diety jesteśmy w stanie osiągnąć tylko wtedy, gdy włączymy go do zrównoważonej diety oraz aktywnego stylu życia.

Niniejszy suplement diety nie powinien przyjmowany być przez osoby, które zmagają się z alergią na którykolwiek z jego składników.

Warunki przechowywania:Suplement diety Biotyna z Naturalnym Krzemem powinien przechowywany być w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej (najlepiej nieprzekraczającej 25°C). Produkt należy trzymać poza zasięgiem dzieci. Pamiętaj o tym, aby nie stosować suplementu diety po upływie terminu zdatności do spożycia, który został umieszczony na opakowaniu produktu.

Biotyna z Naturalnym Krzemem - Opis produktu

Biotyna to sekret pięknych i lśniących włosów. Dlatego też, zamiast stosowania drogich kosmetyków pielęgnacyjnych, powinniśmy zadbać o odpowiednią suplementację niniejszego składnika. W suplemencie diety Biotyna z Naturalnym Krzemem znajdziesz zestaw niezbędnych witamin i minerałów, które odpowiadają nie tylko za poprawę kondycji Twoich włosów, ale także skóry i paznokci. W jednej tabletce znajdziesz między innymi:

  • Biotynę;
  • Naturalny krzem (pozyskiwany z pędów bambusa);
  • Cynk;
  • Zestaw witamin z grupy B, w tym: witaminę B1, B6 oraz B12;
  • Selen.

Suplement dietyto produkt najwyższej jakości. Jest w 100% wegański i wolny od GMO. To produkt bezpieczny dla naszego zdrowia, a przy tym sprzyjający zachowaniu pięknego wyglądu włosów, skóry i paznokci.

Opinie klientów