herbaty

Suplementy diety

Szybkie tempo życia, stres, niska aktywność fizyczna, dieta uboga w świeże warzywa i owoce, zanieczyszczenie środowiska - spośród wielu, wszystkie te czynniki przyczyniają się do powstawania niedoborów witamin, składników mineralnych i innych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Skutki tego przejawiają się w problemach z koncentracją, spadku odporności, wypadaniu włosów, problemach z cerą, zaburzeniach łaknienia, przewlekłym zmęczeniu i osłabieniu, drżeniu i skurczach mięśni czy kłopotach z bezsennością.

Zbilansowana dieta i zdrowy styl życia nie zawsze są w stanie w pełni pokryć zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze, zwłaszcza przy dużych, długotrwałych deficytach. Z pomocą w tym problemie przychodzą nam preparaty zaliczane do suplementów diety. Są to środki spożywcze, skoncentrowane źródło witamin, składników mineralnych lub innych odżywczych substancji  w formie tabletek, syropów czy kropli, których celem jest uzupełnienie diety.

Kiedy szczególnie warto po nie sięgnąć?

W sezonie jesienno-zimowym oraz wczesną wiosną - okresie częstych przeziębień, w sytuacjach dużego lub przewlekłego stresu, podczas stosowania diety wegańskiej lub redukcyjnej, w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego bądź umysłowego, a także we wspomaganiu procesu detoksykacji organizmu.

Algi morskie takie jak (spirulina, chlorella), witamina D, selen, witamina C, błonnik oczyszczający, czystek  czy sok z aloesu - to tylko kilka z wielu suplementów znajdujących się w ofercie naszego sklepu. Znajdziesz tu również szeroki wybór preparatów w formie sproszkowanej bądź płynnej a także w postaci tabletek i kapsułek bogatych w witaminy, minerały i inne składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia na długie lata, między innymi niezawodny Para Herbal Mix - zestaw ziół stosowanych w medycynie ludowej do walki z pasożytami.

Pamiętaj, że suplementy diety nie mogą być stosowany, jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy, aktywny tryb życia.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.