Suplementy diety

RODZAJ PRODUKTU
PRODUCENT

PODKATEGORIE

Szybkie tempo życia, stres, niska aktywność fizyczna, dieta uboga w świeże warzywa i owoce, zanieczyszczenie środowiska - wszystkie te czynniki przyczyniają się do powstawania niedoborów witamin, składników mineralnych i innych składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Ich skutki u dużej ilości osób przejawiają się w problemach z koncentracją, spadku odporności, wypadaniu włosów, problemach z cerą, zaburzeniach łaknienia, przewlekłym zmęczeniu i osłabieniu, drżeniu i skurczach mięśni czy kłopotach z bezsennością.

Zbilansowana dieta i zdrowy styl życia nie zawsze są w stanie w pełni pokryć zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze, zwłaszcza przy dużych, długotrwałych deficytach. Z pomocą w tym problemie przychodzą nam preparaty zaliczane do suplementów diety, które pomimo że nie są lekami, to są w stanie skutecznie wspomóc uzupełnienie niedoborów w naszym organizmie.

Kiedy szczególnie warto po nie sięgnąć?

W sezonie jesienno-zimowym oraz wczesną wiosną, w sytuacjach dużego lub przewlekłego stresu, podczas stosowania diety wegańskiej lub redukcyjnej, w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego bądź umysłowego a także we wspomaganiu procesu detoksykacji organizmu.

Algi morskie takie jak (spirulina, chlorella), witamina D, selen, witamina C, błonnik oczyszczający, czystek - w ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór preparatów w formie sproszkowanej bądź płynnej a także w postaci tabletek i kapsułek bogatych w witaminy, minerały i inne składniki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu oraz zachowania zdrowia i dobrego samopoczucia na długie lata.

Ich regularne, systematyczne stosowanie zapewni należytą podaż składników regulujących procesy zachodzące w organizmie oraz usprawni pracę wszystkich narządów i poszczególnych układów. Odpowiednio dobrane suplementy diety to jeden z lepszych sposobów, by szybko i efektywnie uzupełnić niedobory i wspomóc codzienną pracę całego organizmu.