Sok BIO granat naturalny 100% tłoczony 300 ml - VIBIO

PRODUCENTVIBIO
KRAJ POCHODZENIAPolska
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
CERTYFIKAT BIO
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt

10,99 zł

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

100% sok z ekologicznych owoców granatu.

„Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej

(8 400 kJ/2 000 kcal)”.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Film

Opis

Sok tłoczony na zimno bezpośrednio z owoców granatu, pochodzących z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Bez dodatku cukru, wody i kwasku. Zawiera naturalnie występujące cukry.
Sok poddany procesowi pasteryzacji, co przedłuża jego trwałość i pozwala na zachowanie naturalnych właściwości.

Osad jest zjawiskiem naturalnym, smak i wartości odżywcze mogą ulegać zmianie w zależności od odmiany owoców. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 14 dni.

Sok z granatu swoje właściwości zawdzięcza bardzo wartościowemu składowi. Duża koncentracja polifenoli zapewnia szereg korzyści dla zdrowia człowieka. Polifenole działają antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie. Potencjał leczniczy polifenoli z granatu w leczeniu chorób zapalnych był znany już starożytnej Ajurwerdzie.

WŁAŚCIWOŚCI POLIFENOLI Z GRANATU

  • chronią komórki przed procesem starzenia się
  • pomagają zapobiec chorobom układu sercowo-naczyniowego
  • niwelują objawy ostrych procesów zapalnych
  • zwalczają wirusy i bakterie

SOK TŁOCZONY NA ZIMNO TO NIE KONCENTRAT!

BIO sok z granatu nie pochodzi z koncentratów, w odróżnieniu od innych powszechnie dostępnych soków. Koncentrat otrzymuje się w procesie odparowywania wody z owoców za pomocą fizyczno-chemicznych procesów. W trakcie produkcji soku koncentrat zostaje ponownie uzupełniony wodą. Tym sposobem otrzymany produkt traci większość cennych witamin.

Sok tłoczony na zimno otrzymuje się wprost ze świeżych, umytych i starannie wyselekcjonowanych owoców, przez co zachowuje on wszystko, co najlepsze z darów natury.

CZY WIESZ, ŻE... Sok z granatu na Cypr rzekomo sprowadziła sama bogini miłości, Afrodyta. Sam sok z granatu wraz z pestkami podobno był jednym z silniejszych, znanych afrodyzjaków. 

 

 Opinie o produkcie: Sok BIO granat naturalny 100% tłoczony 300 ml