letnia wyprzedaż

BIO probiotyk owoce leśne 200 ml - SUNVIO

PRODUCENTSUNVIO
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
CERTYFIKAT BIO
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
1 pkt

16,99 zł

RABAT - 15%

19,99 zł

-15

30 dni na zwrot

Wartości odżywcze

Ekstrakt z roślin ziołowych i owoców (33,3%) w tym: [liści jeżyny (16,6%), liści czarnej porzeczki (16,6%), liści poziomki (16,6%), ziela skrzypu (16,6%), owoców czarnej porzeczki (16,6%) i jeżyny (16,6%)]; sok jabłkowy (20%), naturalny kompleks żywych kultur bakterii probiotycznych (2x107jtk/ml)

 


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Zastosowanie

Dorośli: 10÷15 ml (2-3 łyżeczki) 2÷3 razy dziennie rozcieńczone w ok. 50÷100 ml wody. Dzieci powyżej 3-go roku życia 5 ml (1 łyżeczka) 3 razy dziennie rozcieńczone w ok. 50 ml wody.
Koncentrat napoju przed spożyciem można rozcieńczać z dowolnym płynem np: sokiem owocowym, herbatą, wodą mineralną lub innym. Można spożywać bez rozcieńczenia.
Przed otwarciem butelki koncentrat należy zamieszać.
Niezależnie od tego, pamiętajmy, że utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Szczelnie zamkniętą butelkę przechowywać w miejscu chłodnym i przyciemnionym. Po otwarciu spożyć w ciągu 30 dni.

 


Film

Opis

Bezalkoholowy, probiotyczny koncentrat napoju z fermentacji ziołowo - owocowej. Posiada ziołowy aromat i lekko kwaśny smak.
Zawiera żywe bakterie probiotyczne. Nie zawiera glutenu, cukrów, laktozy. Produkt niepasteryzowany. Naturalnym konserwantem są zawarte w napoju metabolity bakterii probiotycznych, w tym antyoksydanty.

Istnieje wiele czynników, które mogą negatywnie wpływać na ludzką florę bakteryjną. W jej odbudowaniu bardzo pomocne okazują się właśnie probiotyki. 

Co niszczy florę bakteryjną człowieka?

- przewlekle stosowane antybiotyki, zwłaszcza u dzieci

- długotrwały stres psychiczny związany ze współczesnym, szybkim tempem życia

- sporty wytrzymałościowe

- szkodliwa, wysokoprzetworzona żywność

- alkohol, papierosy

- niektóre leki (NLP), inhibitory pompy protonowej, leki hormonalne

- nieprawidłowa dieta

- mocno zanieczyszczone środowisko

Probiotyki często kojarzą się nam jednynie z preparatami osłonowymi, jakie należy przyjmować w czasie antybiotykoterapii. Wiedza na ich temat jest często płytka, dlatego wiele osób nie przykłada wagi do odbudowy flory jelitowej z ich pomocą.

BIO probiotyk owoce leśne 200 ml dostępny jest w małej, poręcznej buteleczce, którą z łatwością można zabrać ze sobą w podóż. Zawiera żywe, witalne szczepy bakterii z rodziny Lactobacillus i Bifidobacterium, które zostały "ożywione" w procesie technologicznym. Budują specjalnie dobrany kompleks i współdziałając ze sobą działają korzystnie na organizm człowieka. 

Eko probiotyk Sunvio owoce leśne jest naturalnym produktem posiadającym właściwe certyfikaty UE (PL-EKO-08). Owoce leśne od lat są wykorzystywane w medycynie naturalnej m.in. do oczyszczania organizmu. Są doskonałym źródłem witamin i minerałów, a do tego sa mało kaloryczne. 

Składniki probiotyku zalecane są kiedy spada odporność, w stanach dysbiozy, w przypadku nieszczelnego jelita i zaburzeniach przemiany materii, w celu redukcji wzdęć.

Wypróbuj pozostałe rodzaje probiotyków z linii Sunvio, która oferuje także koncentrat ekologiczny z chmielu i głogu. 

 

 

 Opinie o produkcie: BIO probiotyk owoce leśne 200 ml SUNVIO