info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Octy

Ocet to wodny roztwór kwasu octowego powstający w wyniku fermentacji octowej alkoholu. Większości z nas kojarzą sie one z ostrym zapachem i intensywnym, kwaśnym smakiem, a za ich główne zastosowanie uważa się zakwaszanie marynat stosowanych m.in. do konserwowania ogórków czy grzybów. Jednak nie jest to jedyna możliwość ich wykorzystania. BIO ocet jabłkowy dostępny w ofercie naszego sklepu dzięki swojemu przyjemnemu, łagodnemu smakowi świetnie sprawdzi się w roli dodatku do dressingów, sałatek, zup, mięs czy sosów. W naszym asortymencie znajdziesz także oryginalny BIO ocet balsamiczny z Modeny - odrobina prawdziwego włoskiego smaku w naszych kuchniach.

W ofercie mamy również octy kwiatowe i owocowe, które dzięki swojemu przyjemnemu, łagodnemu smakowi świetnie sprawdzą się w roli dodatku do dressingów, sałatek, zup, mięs czy sosów. Ocet jabłkowy, malinowy, ocet z kwiatów czarnego bzu, ocet z platków róży damasceńskiej - w naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór najwyższej jakości produktów, które nadadzą Twoim potrawom nowego smaku i charakteru. Sprawdź też ocet ryżowy z naszej oferty - ważny składnik sushi, dodatek do orientalnych dań, czy azjatyckich dressingów.

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.