Kasze i Mąki

RODZAJ PRODUKTU
PRODUCENT

PODKATEGORIE

Z pewnością wielu z nas bez mąki nie wyobraża sobie swojej kuchni i codziennej diety. Każdy, kto przygotowuje posiłki samodzielnie wie, że stanowi ona nieodłączny składnik nie tylko wypieków, ale i wielu innych potraw, a jej jakość bezpośrednio przekłada się na smak przygotowywanych z niej dań.

Mąka orkiszowa, żytnia, jaglana, kokosowa, migdałowa a może mąka z amarantusa? Na rynku dostępnych jest coraz więcej różnych odmian i rodzajów mąk zróżnicowanych pod względem właściwości i możliwości ich zastosowania.

Jak wybrać tę najbardziej odpowiednią mąkę dla siebie?

W naszym internetowym sklepie ze zdrową żywnością znajdziesz szeroki wybór mąk (także tych bezglutenowych na przykład mąka jaglana) wyprodukowanych ze starannie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości surowców pochodzących od sprawdzonych, uznanych dostawców.

Na próżno szukać w nich zbędnych dodatków, barwników czy polepszaczy. Gwarantujemy, że dzięki produktom z asortymentu naszego sklepu wyczarujesz dania, które będą zachwycać nie tylko smakiem i aromatem, ale także dostarczą do Twojej diety cennych składników odżywczych niezbędnych do prawidłowej pracy całego organizmu.

W ich składzie znajdziesz m.in. sporą ilość energii w postaci złożonych węglowodanów, egozgenne aminokwasy (takie, których organizm nie jest w stanie sam syntetyzować i które muszą być dostarczane wraz z pożywieniem), liczne witaminy z grupy B, wspierający prace jelit i proces odchudzania błonnik pokarmowyczy cenne sole mineralne (magnez, potas, żelazo, wapń, fosfor, sód, cynk, mangan, fluor, selen).

W ofercie naszego internetowego sklepu ze zdrową żywnością znajdziesz zarówno mąki przeznaczone do wypieków, deserów jak i zagęszczania zup czy sosów. Z ich wykorzystaniem możesz mieć pewność, że przygotowywane przez Ciebie potrawy zapewnią Tobie i Twojej rodzinie zdrowie i witalność na długie lata.