-5% Z KODEM: CHŁOPAK5    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Herbaty

Sortowanie:

HIT SPRZEDAŻY-13%Migdały 1000g , cena migdałów, migdały sklep internetowy, szybka dostawaSprawdź
NOWOŚĆ

Migdały całe 1000g - VIVIO

31,49 zł35,99 zł(166)

Wyniki od 1 do 8 z 8 (strona 1)

Przez tysiące lat uważana na Wschodzie za klucz do dobrego zdrowia, szczęścia i mądrości, herbata przyciągnęła uwagę badaczy na Zachodzie, którzy odkrywają wiele korzyści zdrowotnych tego naparu. Herbata to aromatyczny napój przyrządzany przez zalewanie gorącą lub gotującą się wodą suszonych liści rośliny herbaty Camellia sinensis, subtropikalnej zawsze zielonej rośliny pochodzącej z Azji i uprawianej w wielu miejscach świata. Po wodzie, herbata jest najczęściej i najchętniej spożywanym napojem na świecie. Ma chłodny, lekko gorzki i ściągający smak, który lubi wiele osób. Herbata najlepiej rośnie w luźnej, głębokiej glebie, na dużych wysokościach i w klimacie subtropikalnym. Herbata od dawna promowana jest z powodu wielu korzyści zdrowotnych.

Napój ten kojarzy nam się z przyjemnymi momentami - rozgrzewa w zimie, relaksuje po ciężkim dniu w pracy i towarzyszy na spotkaniach rodzinnych czy z przyjaciółmi. Jest kilka rodzajów herbaty: czarne, zielone, białe, pu-erh, oolong.

Inny gorący napój zwany "herbatą", jest dokładniej określany jako herbata ziołowa. Herbaty ziołowe wytwarzane są z ziół, przypraw, kwiatów i korzeni. Do tej kategorii należy również coraz bardziej u nas popularna Yerba Mate - napój zrobiony z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Wszystkie ziołowe herbaty zawierają dużo zdrowych przeciwutleniaczy. Jest jeszcze jedna grupa "herbat". Nie mają określenia w języku polskim, w języku angielskim nazywa się je "tisane". Są to: rumianek, Rooibos i herbaty owocowe.

W naszej ofercie mamy wiele rodzajów herbat, po zaparzeniu nie tylko ciepłe i smaczne ale również prozdrowotne. Znakomite mieszanki herbat czarnych, zielonych, białych i czerwonych z suszonymi owocami, ziołami, płatkami kwiatów i przyprawami oraz ziołowe: pokrzywa, gojnik, ginko biloba, żeń-szeń syberyjski oraz duży wybór yerba mate. Spróbuj naszej przepysznej i zdrowej BIO Matcha - bogactwo antyoksydantów i chlorofilu, doskonałej przy przeziębieniach herbaty lipowo-malinowej, zielonej jaśminowej Sencha czy pysznej białej chińskiej odmiany Pai Mu Tan.

Może szukasz herbaty, która pobudza, może takiej, która pomoże lepiej się poczuć w czasie przeziębienia, nabrać sił, może takiej, która pomoże zasnąć, albo po prostu coś pysznego - wszystko to znajdziesz na cosdlazdrowia.pl

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych produktów oraz wysokiej jakości, trafiłeś w dobre miejsce. Najlepsze produkty, w trosce o dobro klienta, tylko na cosdlazdrowia.pl.

Życzymy udanych zakupów i satysfakcji z naszych produktów.