info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

BIO Herbatka dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) - APOTHEKE

BIO Herbatka dla dzieci melisa,mięta,rumianek APOT

BIO Herbatka dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) - APOTHEKE

5,99 zł
Cena za 1KG / 1L: 119,80 zł

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

BIO Herbatka dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) - skład

Skład: Ziele melisy (Herba Melissae), ziele mięty pieprzowej (Herba Menthae Piperitas), kwiat rumianku (Flos Chamomiliae), owoc kopru włoskiego (Fructus Foenicull).

UWAGA! Wszystkie składniki zawarte w BIO Herbatce dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) pochodzą ze zrównoważonych upraw i posiadają renomowane certyfikaty ekologiczności. Produkty marki APOTHEKE są w 100% wegańskie i wolne od zawartości glutenu. Dlatego też, mogą stosowane być nawet przez dzieci z rozpoznaniem choroby trzewnej (celiakii).


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

BIO Herbatka dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) - Zastosowanie

BIO Herbatka dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) została skomponowana z myślą o rozbrykanych maluchach, którym często niełatwo jest zasnąć. Niemniej jednak, może ona stosowana być także przez osoby dorosłe, które w ciągu dnia narażone są na nadmierne działanie czynników o charakterze stresogennym. Zgodnie z zaleceniami producenta, BIO Herbatkę dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) możemy podawać:

  • 1 raz dziennie w przypadku dzieci od 6 miesiąca życia do 3 roku życia;
  • Od 2 do 3 razy dziennie w przypadku maluchów, które ukończyły 3 rok życia.

Aby przygotować herbatkę marki APOTHEKE we właściwy sposób, należy zalać jej jedną saszetkę około 250 ml wrzącej wody, a następnie odstawić całość pod przykryciem na około 10 minut. Najmłodszym dzieciom najlepiej jest podawać herbatkę w letniej temperaturze.

BIO Herbatka dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) nie jest przeznaczona dla osób, które wykazują alergię na którykolwiek z jej składników.

Warunki przechowywania: BIO Herbatkę dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) marki APOTHEKE należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (najlepiej w domowej spiżarni lub w szafce kuchennej). Pamiętaj o tym, aby skutecznie chronić produkt przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Jeśli pragniesz zachować niepowtarzalny aromat herbatki (melisa, mięta, rumianek) na dłużej, przechowuj ją w pojemniku ze szczelnie zamykaną pokrywką.

BIO Herbatka dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) - Opis produktu

BIO Herbatka (melisa, mięta, rumianek) dostępna w sklepie cosdlazdrowia.pl przeznaczona jest zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Zgodnie ze wskazaniami producenta, można podawać ją dzieciom, które ukończyły 6 miesiąc życia.

Dzięki doborowi aromatycznych ziół, pochodzących wyłącznie z ekologicznych upraw, BIO Herbatka dla Dzieci (melisa, mięta, rumianek) wykazuje działanie uspakajające oraz ułatwiające zasypianie. Dlatego też, warto podawać ją maluchom w godzinach wieczornych.

To, co wyróżnia niniejszą herbatę spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku, to przede wszystkim najwyższa jakość, którą udało się osiągnąć za sprawą naturalnych składników, odznaczonych najwyższymi certyfikatami ekologiczności.

Opinie klientów