info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

BICAPS Cynk Zinc 60 kapsułek - FORMEDS

BICAPS Cynk Zinc 60 kapsułek FORMEDS

BICAPS Cynk Zinc 60 kapsułek - FORMEDS

33,59 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 3 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 25 szt.
MARKA
FORMEDS

BICAPS Cynk Zinc 60 kapsułek FORMEDS - Skład

Skład: inulina (korzeń cykorii), cynk (cytrynian cynku), pullulan (otoczka kapsułki), miedź (cytrynian miedzi)


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

BICAPS Cynk Zinc 60 kapsułek FORMEDS - Opis produktu

BICAPS ZINC zawiera 25 mg cynku oraz miedź. Użyte w produkcie składniki występują w wysoko przyswajalnej formie - cytrynianu cynku i miedzi. Czysty skład - produkt nie zawiera m.in. sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników. Naturalna, wegańska kapsułka z pullulanu - pozyskiwanego w procesie fermentacji. Pojemnik wytworzony z użyciem roślinnych surowców. Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Cynk pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej oraz prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Przyczynia się do utrzymania prawidłowej płodności oraz funkcji poznawczych. Dodatkowo pomaga w utrzymaniu zdrowych kości, włosów i skóry, wspiera prawidłowe widzenie oraz układ odpornościowy. Miedź przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, wspiera funkcjonowanie układu nerwowego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów.

 

Spożywać 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.