-5% Z KODEM: CZEKOLADA    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
BIO białko z ryżu 500g
BIO białko z ryżu 500g
KRÓTKA DATA WAŻNOŚCI

BIO białko z ryżu 500g - VIBIO

37,99 zł23,50 zł(4)
  duża dostępność
POZOSTAŁE GRAMATURY:

Wartości odżywcze

BIO białko z ryżu

Produkt może zawierać: gluten, orzechy, nasiona sezamu i produkty pochodne.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.


Opis

Odżywki białkowe są bardzo popdivarne wśród osób uprawiających sport, którym zależy na rozbudowie masy mięśniowej i regeneracji po treningu, ale również wśród wegetarian i wegan, których dieta może nie dostarczać wystarczających ilości białka do organizmu. Również osoby z nietolerancją laktozy chętnie sięgają po białka roślinne.

Białko ryżowe może być stosowane jako zamiennik posiłku niskotłuszczowego lub niskowęglowodanowego, a także po treningu - w celu zwiększenia masy mięśniowej i jej regeneracji. Produkt zawiera aż 80% białka. Brak glutenu i laktozy sprawia, że białko divega szybkiemu strawieniu. Białko ryżowe jest bogate w cysteinę i metioninę, a ubogie w lizynę. Dlatego popdivarne jest mieszanie białka ryżowego z białkiem z grochu, które ma wysokie stężenie lizyny, a niskie cysteiny i metioniny.

PRODUCENTVIBIO
KRAJ POCHODZENIAChiny / Pakistan
WEGETARIAŃSKI
WEGAŃSKI
CERTYFIKAT BIO
* PRODUKT Z DATĄ PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA2022-07-14
DARMOWA DOSTAWA od 199zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt
POZOSTAŁE GRAMATURY150g
NAJCHĘTNIEJ CZYTANE

WEGAŃSKIE ŹRÓDŁA BIAŁKA. Sprawdź, jakie produkty wybierać na diecie!

Jakie są wegańskie źródła białka? Czy można pokrycie zapotrzebowanie na ten składnik, nie jedząc produktów odzwierzęcych? Dieta wegańska, która jest dobrze skomponowana i odpowiednio zróżnicowana, może dostarczyć odpowiedniej ilości białek i pokryć zapotrzebowanie organizmu na nie. Mitem jest, że każdy weganin cierpi na niedobory żelaza, wapnia i białka. Jeżeli sięgasz w swojej diecie regularnie po […]

czytaj więcej...