PRZEZ CAŁY WRZESIEŃ DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

KONTAKT

promocje

Balsam regenerujący z sadła gęsi 200ml - IWO MEDICA

(1)
Balsam regenerujący z sadła gęsi 200ml

Balsam regenerujący z sadła gęsi 200ml - IWO MEDICA

(1)

28,99 zł
Ilość punktów za zakup produktu: 2 pkt (sprawdź szczegóły)
  dostępne: 24 szt.
KRAJ POCHODZENIAMARKADATA WAŻNOŚCI
PolskaIWO MEDICA2024-09-30

- Skład

Goose Oil, Ricinus Communis Oil, Rosmarinus Officinalis Oil

Balsam w swoim składzie nie zawiera żadnych innych dodatków.


*Wartość odżywcza jest wartością literaturową i nie stanowi wyniku analiz. Zostaje sporządzona na podstawie danych pochodzących z dokumentów jakościowych użytych surowców, dlatego może się różnić w zależności od partii produktu.

- Zastosowanie

Nanieść niewielką ilość półpłynnego balsamu na skórę i bardzo starannie wmasować aż do poczucia szorstkości na masowanym miejscu. Bezpośrednio czynność powtórzyć dwu-, trzykrotnie dobierając każdorazowo niewielką ilość balsamu. Stosować jeden lub dwa razy dziennie.

Tylko do użytku zewnętrznego.
Trzymać z dala od małych dzieci.
Nie używany balsam przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu  w zamkniętym opakowaniu.
Przebadany dermatologicznie.

- Opis produktu

Balsam Regenerujący z Sadła Gęsi polecany dla osób z dolegliwościami reumatycznymi i stawowymi.

BALSAM REGENERUJĄCY został stworzony wg tradycyjnej receptury, opartej na bazie oleju z rącznika (rycynowego). Delikatnie rozgrzewa, poprawia mikro krążenie, łagodzi dolegliwości bólowe. Zwiększa elastyczność skóry. Najlepsze rezultaty przynosi regularne stosowanie balsamu w formie masażu.

Sadło (smalec) z gęsi – pozyskiwany z tłuszczu polskiej gęsi domowej stanowi bazę balsamu. Ze względu na swoją budowę molekularną posiada wysokie zdolności wchłaniania w skórę. Stosowany od wieków w medycynie ludowej.

Olejek rycynowy – zwany także rącznikowym, to lepki i gęsty olej wytłaczany na zimno z nasion rącznika pospolitego, rośliny znanej w Egipcie i Indiach od kilku tysięcy lat.Ze względu na swoje nioeprzeciętne walory szeroko stosowany w farmakologii i kosmetyce.

Olejek rozmarynowy – pozyskiwany z rozmarynu lekarskiego, rośliny o wiecznie zielonych igłach. Posiada m.in. właściwości przeciwreumatyczne, przeciwzapalne, antybakteryjne i antygrzybiczne. jeden z najcenniejszych olejków roślinnych.