info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
-7%Kawiarka Bialetti Moka Express 4tz 160ml
Kawiarka Bialetti Moka Express 4tz 160ml

Kawiarka Moka Express 4tz 160ml - BIALETTI

149,00 zł139,00 zł

Produkt niedostępny


Zastosowanie

Do dolnej części kawiarki nalej wody, najlepiej wrzątku. Zmielone ziarna kawy umieść w filtrze. Złącz ze sobą wszystkie elementy i zakręć. Postaw kawiarkę na kuchence i odczekaj kilka minut. Pamiętaj, urządzenie należy postawić na kuchence tak aby rączka znajdowała się poza źródłem ciepła. Gorąca woda przemieści się do górnego zbiornika, przepływając przez zmielone ziarna. Pyszne i aromatyczne espresso jest gotowe.


Kawiarkę myj ręcznie bez użycia detergentów, najlepiej za pomocą miękkiej szczoteczki i cieplej wody. Urządzenie nie nadaje się do mycia w zmywarce.


Opis

Bialetti - unikalne i oryginalne urządzenia do parzenia kawy od 1933.

Bialetti pokazuje swoje zaangażowanie w ochronę środowiska, łącząc kultowy Moka Express z Oceana, światową organizacją zajmującą się ochroną ekosystemów oceanicznych, która zwraca uwagę na zanieczyszczenie jednorazowymi plastikami.

Moka Express to w 100% ekologiczna metoda przygotowania kawy. Jedyne odpady są w 100% biodegradowalne i kompostowalne. Kawiarka Moka to zielona inwestycja - ekspres do kawy działa przez co najmniej 10 lat, a konserwacja ogranicza się do tego, co niezbędne.

Do czyszczenia kawiarki nie są potrzebne chemiczne detergenty. Wystarczy miękka gąbka lub ściereczka oraz ciepła woda. Nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Kawiarka Moka Express odlewana jest z aluminium, od dziesięcioleci w unikalnym, oryginalnym kształcie. Rączka i dodatkowy uchwyt z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym zapewniają wygodę przenoszenia i serwowania gotowej kawy.

Produkt posiada wytrzymałą uszczelkę i dobrze dopracowany wentyl bezpieczeństwa. Całość jest starannie wykonana z wysokiej klasy materiałów i perfekcyjnie dopasowana. Dzięki temu można bezpiecznie używać kawiarki pracującej pod ciśnieniem bez obawy o nieprzewidziany wypadek.

Kawiarki Bialetti dobrze działają na wszystkich rodzajach kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej i indukcyjnej.

Model Bialetti Moka Express 4tz służy do jednoczesnego zaparzenia 4 filiżanek espresso (po ok. 50ml). Pojemność całkowita to 200ml.

PRODUCENTBIALETTI
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
13 pkt