info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043, +48 537 801 951

Podkategorie
-9%Wyciskacz do czosnku PRACTICO GALICJA
Wyciskacz do czosnku PRACTICO GALICJA

Wyciskacz do czosnku PRACTICO - GALICJA

25,39 zł22,99 zł(1)
  dostępne: 4 szt.

Wyciskacz do czosnku PRACTICO GALICJA Opis

Czosnek to jedna z najpopularniejszych przypraw, którą dodajemy do wielu typów dań, a jeśli mamy do dyspozycji świeży, naturalny czosnek, który możemy sami wycisnąć i dodać do potraw, to będą one jeszcze lepsze. Każdy miłośnik czosnku i dań z czosnkiem koniecznie powinien zaopatrzyć się w łatwy i wygodny w użyciu wyciskacz do czosnku.

Tradycyjna wyciskarka do czosnku (nazywana również praską) składa się z dwóch rączek. Na pierwszej z nich znajduje się koszyczek, do którego wkłada się ząbki czosnku. Druga zawiera natomiast dociskacz wyposażony w ostrza, które pełnią funkcję mechanizmu wyciskającego. Komfort pracy z narzędziem polega na tym, że nie wymaga ono użycia dużej siły, a dodatkowo posiada rączkę o ergonomicznym kształcie, która nie wyślizguje się z rąk.

Wyciskacz do czosnku Practico Galicja jest bardzo prosty w czyszczeniu. Wystarczy pozbyć się najmniejszych cząsteczek czosnku, które utknęły w drobnych szczelinach przeciskacza do czosnkuprzy pomocy wykałaczki. Później należy już tylko umyć wyciskarkę przy pomocy wody, gąbki oraz odrobiny płynu do mycia naczyń lub zmywarki.

 

PRODUCENTGALICJA
KRAJ POCHODZENIAPolska
DARMOWA DOSTAWA od 299zł
PUNKTY ZA ZAKUP
sprawdź szczegóły
2 pkt