info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

7 powodów, dla których warto używać olej kokosowy

Kokos jako jeden z najcenniejszych darów natury znajduje zastosowanie zarówno w kosmetyce jak i w kuchni. Co ciekawe, olej kokosowy jest szczególnie ceniony w dziedzinie odchudzania. Ale ten produkt, każdy z nas powinien mieć w swoim domu, dlaczego, przeczytaj koniecznie.

zielone-1-5 7 powodów, dla których warto używać olej kokosowy
 • Trójglicerydy średniołańcuchowe MCT są bardzo szybko poddawane przemianom metabolicznym i zamieniane na energię. Dzięki temu procesowi, olej kokosowy nie jest odkładany w organizmie pod postacią tłuszczu.
 • Kwas laurynowy zawarty w mleku matki i… oleju kokosowym posiada silne bakteriobójcze i wirusobójcze działanie. Skutecznie niszczy drobnoustroje, a co więcej, przyczynia się do leczenia drobnych skaleczeń na powierzchni skóry oraz łagodzi świąd po ukąszeniu owadów.
 • Olej kokosowy nazywany jest przez wielu naturalnym antybiotykiem, a co najważniejsze nie niszczy flory bakteryjnej organizmu.
 • Olej z kokosa Virgin zawiera NNKT, które wpływają pozytywnie na prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego i pracę serca. Polecany szczególnie dla osób, którzy mają zbyt wysoki cholesterol, a olej kokosowy pomaga skutecznie go obniżyć.
 • Dogłębne nawilżenie skóry. Nigdy więcej przesuszonej, szorstkiej skóry. Olej kokosowy tworzy na powierzchni skóry naturalny film ochronny a do tego niesamowicie pachnie.
 • Na ratunek zniszczonym włosom. Chyba żaden inny produkt nie regeneruje tak włosów jak Coconut Oil. Składniki oleju przenikają w głąb włosa, regenerując go i odżywiając.
 • Idealny do przygotowania potraw, zwłaszcza chińszczyzny, ponieważ posiada wysoką temperaturę dymienia a ponadto świetnie sprawdza się jako baza do deserów.
 • zielone-1-7 7 powodów, dla których warto używać olej kokosowy

   

  Olej kokosowy Virgin najwyższej jakości, możesz kupić w sklepie: coś-dla-zdrowia 7 powodów, dla których warto używać olej kokosowy

  Sprawdź opinie o naszym sklepie