DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy Pomadka ochronna arganowa GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

Słodycze- smaczne, kaloryczne i niezdrowe. Jak wyeliminować je z diety? Radzi dietetyk Sylwia Witek

Lubicie słodycze? Kto ich nie lubi? Problem jest tylko jeden: nie zawsze wskazane jest jeść nam słodkości. Dla zdrowia i zachowania smukłej sylwetki jesteśmy czasami zmuszeni zrezygnować ze słodkości. Jak to zrobić? Posłuchajcie rad dietetyka firmy ViVio- Sylwii Witek.

Cukier i słodycze – można powiedzieć, że towarzyszą nam od najmłodszych lat i wręcz kojarzą się nam z dzieciństwem. Na pewno często słyszałeś: „Bbędziesz grzeczny – dostaniesz cukierka”. Słodycze pojawiają się również przy każdej uroczystości rodzinnej, urodzinach, imieninach i innych: Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka itp. Cukrowe przekąski otaczają nas z każdej strony – zastanówmy się ilu z Was podejmowało próbę niejedzenia słodkości. Tylko jak to zrobić przy takim wzmożonym „ataku”?
Najbardziej niebezpieczniejszym zjawiskiem zajadania się słodyczami jest wynagrodzenie sobie własnych niepowodzeń – np. nerwowy dzień w pracy, czy w domu.

slodycze-1 Słodycze- smaczne, kaloryczne i niezdrowe. Jak wyeliminować je z diety? Radzi dietetyk Sylwia Witek

Podobała Ci się ta treść?
Kliknij tutaj żeby zapisać się na DARMOWY Newsletter ViVio, a otrzymasz ten i wiele innych, unikalnych poradników napisanych przez dietetyka- Sylwię Witek zupełnie ZA DARMO.

Zapisz sie i dobierz 7 unikalnych poradników dietetyka, dzięki którym:
– odmienisz swoje życie
– poprawisz wygląd
– pozbędziesz się zbędnych kilogramów
– zrozumiesz jakie błędy popełniasz w diecie.
To Twoja szczęśliwa siódemka! Nie daj jej uciec!

Sprawdź opinie o naszym sklepie