DLA ZAMÓWIEŃ OD 129ZŁ dodajemy PREZENT Przyprawa do grilla GRATIS!    Sprawdź szczegóły.

info@cosdlazdrowia.pl

+48 530 044 043
+48 537 801 951

Kontakt

sprawdź promocje

3x Słoik szklany 890ml - VIVIO

3x Słoik szklany VIVIO 890ml, pojemnik szklany na żywność

3x Słoik szklany 890ml - VIVIO

30,00 zł
Zaoszczędź i zdobądź: 3 pkt w klubie cosdlazdrowia.pl

Produkt niedostępny


darmowa dostawa od 179zł
wysyłka 24h - 48h
gwarancja jakości
zwrot towaru do 90 dni
certyfikat bezpieczeństwa HACCP

Słoik szklany - skład

MARKA
VIVIO

Słoik szklany - Opis produktu

Aby zachować pełnię smaku i wartości odżywczych danych produktów żywnościowych niezbędne jest ich odpowiednie przechowywanie. Zapobiega to utracie pożądanego aromatu oraz cennych składników zawartych w pożywieniu. Jednym z najlepszych rozwiązać jest stosowanie pojemników i opakowań szklanych. Są one bardzo trwałe, skuteczne, a jednocześnie ekologiczne. Pozwalają w praktyczny sposób zadbać o porządek w gospodarstwie domowym oraz żyć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Pojemnik szklany z pokrywką VIVIO – obowiązkowy element w każdym gospodarstwie domowym

Pojemniki szklane stanowią jedną z najczęściej wybieranych form ochrony i przechowywania żywności. Są trwałe i skutecznie chronią żywność przed wysychaniem oraz psuciem. Jednocześnie są bardzo wygodne w użytkowaniu. Można myć je w zmywarce oraz czyścić ręcznie za pomocą powszechnych w użyciu środków do mycia naczyń.

Szklany słoik Vivio nadaje się do wielokrotnego użytku. W obecnych czasach, kiedy tak ważne jest zmniejszanie ilości odpadów i plastiku wykorzystywanego w gospodarstwach domowych, taki produkt będzie idealnym rozwiązaniem. Doskonale nadaje się do przechowywania sypkiej żywności, takiej jak kasze, ryże, płatki owsiane, przyprawy czy mąki.

Pojemnik szklany Vivio nie tylko jest bardzo praktyczny, ale cechuje się również estetycznym wyglądem. Może stanowić skromy element dekoracyjny urozmaicający wygląd w kuchni.

Pojemnik szklany na żywność – proste i ekologiczne rozwiązanie na co dzień

W dzisiejszym świecie przytłaczają nas dwie skrajności. Z jednej strony zalewają nas fale plastikowych opakowań, zanieczyszczeń środowiska i sztucznych dodatków do żywności. Z drugiej strony niedawno pojawiła się modna idea całkowitej zmiany swojego stylu życia na bardziej ekologiczny. Jak we wszystkim, również tutaj należy zachować daleko idący zdrowy rozsądek. Nie ulega jednak wątpliwości, że ochrona środowiska jest obecnie bardzo ważna. Szacunkowo w naszym kraju zużywa się do 3,5 mln ton plastiku rocznie. Statystyczny Polak zużywa około 160 kg tworzywa sztucznego. Co więcej, ta zatrważająca ilość stale rośnie. Najwięcej plastiku, który trafia do naszych śmietników pochodzi właśnie z produktów żywnościowych. Wybierając opakowania szklane i przechowując żywność w tego rodzaju słoikach możemy znacząco zmniejszyć ilość odpadów wytwarzanych w naszym gospodarstwie domowym. Słoik szklany VIVIO nadaje się do przechowywania wielu rodzajów produktów, takich jak mąki, kawa czy herbata.

Jak wykorzystać szklane pojemniki i słoiki na żywność?

Szklany słoik VIVIO jest bardzo pojemny i cechuje się praktycznym kształtem. Ma szeroki otwór, który umożliwia wygodne przesypywanie produktów. Szczelna pokrywka zapobiega wysychaniu żywności lub uwalnianiu zapachów i aromatów. W pojemnikach tego rodzaju można przechowywać większość produktów żywnościowych, gdyż szkło nie wchodzi w reakcje ze składnikami odżywczymi. Nadaje się dla produktów takich jak:

 • mąki
 • kasze i ryże
 • makaron
 • herbata
 • kawa
 • przyprawy
 • chipsy
 • orzechy
 • owoce suszone

Zalety szklanych pojemników na żywność - podsumowanie

Główną zaletą szklanych słoików VIVIO jest ich trwałość i możliwość długoletniego używania. Produkty te pozwalają na higieniczne przechowywanie żywności i odizolowanie ich od wpływu szkodliwych czynników środowiska. Warto mieć je w swojej kuchni, gdyż słoiki:

 • zabezpieczają produkt przed wilgocią
 • nie wchodzą w reakcję z żywnością
 • estetyczny wyglądają
 • mogą być używane wielokrotnie
 • są odporne na zniszczenie
 • stanowią doskonałą alternatywę dla plastikowych, szkodliwych dla środowiska opakowań

 

Opinie klientów